Jubileusz 50-lecia Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu





Rok 2022 jest szczególnym rokiem w historii Naszego Domu, ponieważ odbyły się jubileuszowe uroczystości 50- lecia Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu.
Dnia 6 czerwca Pani Dyrektor Małgorzata Zawada rozpoczęła oficjalną część jubileuszu, witając zaproszonych  gości oraz dziękując im za przybycie.
Kolejnym punktem programu były przemówienia okolicznościowe władz powiatowych oraz gminnych.
Jubileusz miał bardzo uroczysty charakter.
W części artystycznej wystąpiła Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie. Uwieńczeniem uroczystości był tort oraz poczęstunek.
Dyrekcja, pracownicy i mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu serdecznie dziękują za uświetnienie tej uroczystości swoją obecnością, za wspólne świętowanie i za stworzenie rodzinnej atmosfery pełnej ciepła i życzliwości.
Skip to content