Wycieczka do Krakowa- Łagiewniki

Dnia 30 września dla mieszkańców Domu została zorganizowana wycieczka do Krakowa – Łagiewnik.

 Uczestnicy wycieczki zwiedzili przede wszystkim Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach w tym Kaplice: św. Józefa, św. siostry Faustyny, Kaplicy Matki Boskiej Bolesnej, kaplic Świętego Krzyża i Communio Sanctorum oraz Kaplicy Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po zwiedzaniu uczestniczyliśmy we Mszy Św. Po Mszy w czasie wolnym mieszkańcy mieli okazję zakupić pamiątki, była też chwila na ciasto i kawę.

Skip to content