
Dnia 1.06. została zorganizowana wycieczka do ogrodu botanicznego, który znajduje się w Krakowie. Wycieczka odbyła się w piękny słoneczny dzien. W trakcie zwiedzania można była przeczytać o historii ogrodu, jego zielonym dziedzictwie i wspaniałej kolekcji roślin. Po zwiedzaniu ogrodu botanicznego nasza ekipa udała się do Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie aby w ciszy pomodlić się w swoich intencjach. Wszyscy wrócili zrelaksowani pełni energii i dobrego humoru. Była to dla Nas wszystkich bardzo atrakcyjna lekcja przyrody oraz okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.