
Dnia 28 czerwca tradycyjnie zorganizowaliśmy wycieczkę do Łagiewnik. Uczestnicy wycieczki zwiedzili przede wszystkim Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Po zwiedzaniu uczestniczyliśmy we Mszy Św. oraz mieliśmy okazję zakupić pamiątki.

Dnia 28 czerwca tradycyjnie zorganizowaliśmy wycieczkę do Łagiewnik. Uczestnicy wycieczki zwiedzili przede wszystkim Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Po zwiedzaniu uczestniczyliśmy we Mszy Św. oraz mieliśmy okazję zakupić pamiątki.
Nasza delegacja Panów dnia 7.11.2023r uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta w Krakowie. Dziękuję za wspólne […]
30 maja braliśmy udział w uroczystości 30-lecia Domu Pomocy Społecznej im. Tadeusza Piekarza w Harbutowicach. Obchody jubileuszowe połączone były z Memoriałem im.Tadeusza […]