Lody, lody dla ochłody. Zgodnie z coroczną tradycją odwiedziła nas firma LODY I SPÓŁKA. Takie smakołyki lubimy najbardziej.

Lody, lody dla ochłody. Zgodnie z coroczną tradycją odwiedziła nas firma LODY I SPÓŁKA. Takie smakołyki lubimy najbardziej.

Zakończenie muzykoterapii z przytupem.. Duże wyzwanie dla prowadzących ,seniorzy i przedszkolaki w jednej grupie. Było super..
Dnia 12.05.2023 odbyły się warsztaty ceramiczne z Przedszkolem Samorządowym nr 1 z Pcimia (grupa -kotki). Takie warsztaty ceramiczne są idealnym sposobem na […]
Świąteczna atmosfera, ciepło i muzyka -tak można podsumować wyjątkowe Spotkanie Kolędnicze, które odbyło się w Naszym Domu. Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek […]