
W środę zorganizowaliśmy domowy grill dla naszych mieszkańców – były smaczne kiełbaski, dużo śmiechu i wspólnie spędzony, intensywny czas!


Jak co roku, tak i w tym, grudzień obfitował w liczne spotkania z grupami kolędniczymi, dziećmi, młodzieżą i starszymi. Serdecznie dziękujemy
Nasza placówka realizuje grant pn. „Sami-Dzielni! – razem przeciw COVID-19 w Powiecie Myślenickim” w ramach zadania grantowego pn. „Sami-Dzielni! – razem przeciw […]