Wczoraj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w III Powiatowym Marszu Różowej Wstążki, który zjednoczył mieszkańców we wspólnym celu – wsparciu osób dotkniętych chorobą nowotworową. To niezwykle ważne, by mówić o profilaktyce, być razem i dawać nadzieję. My także dołączamy .![]()
![]()

Na miejscu można było:
– zmierzyć ciśnienie i poziom cukru
-nauczyć się, jak dbać o zdrowie
-napić się dobrej kawy – bo coś przyjemnego też się należy!![]()
