Wspieramy!

Wczoraj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w III Powiatowym Marszu Różowej Wstążki, który zjednoczył mieszkańców we wspólnym celu – wsparciu osób dotkniętych chorobą nowotworową. To niezwykle ważne, by mówić o profilaktyce, być razem i dawać nadzieję. My także dołączamy .💪💪

Na miejscu można było:

– zmierzyć ciśnienie i poziom cukru

-nauczyć się, jak dbać o zdrowie

-napić się dobrej kawy – bo coś przyjemnego też się należy!😁

Skip to content