W naszym Domu rozbrzmiewały dźwięki akordeonu i radosne głosy mieszkańców. ![]()
![]()
Odwiedził nas Pan Jan wraz z koleżankami z Sieprawia i porwali wszystkich do wspólnego śpiewania znanych, biesiadnych piosenek. Nie zabrakło też tańców i szerokich uśmiechów. Dziękujemy za stworzenie cudownej atmosfery, wspólnie spędzony czas pełen muzyki, radości i wspomnień! ![]()
Już czekamy na kolejne wspólne biesiadowanie ![]()




