Gdzie muzyka, tam radość – u nas dziś pełną parą!

🌸 W naszym Domu rozbrzmiewały dźwięki akordeonu i radosne głosy mieszkańców. 🎵🎶

Odwiedził nas Pan Jan wraz z koleżankami z Sieprawia i porwali wszystkich do wspólnego śpiewania znanych, biesiadnych piosenek. Nie zabrakło też tańców i szerokich uśmiechów. Dziękujemy za stworzenie cudownej atmosfery, wspólnie spędzony czas pełen muzyki, radości i wspomnień! ❤️

Już czekamy na kolejne wspólne biesiadowanie 😊

Skip to content