Z całego serca dziękujemy za wspólnie spędzony czas pełen radości, emocji i muzycznych wrażeń. ![]()
Muzyka to nasza pasja, a pani Ula potrafi rozbudzić w niejednym mieszkańcu chęć do śpiewu, tańca i wspólnego muzykowania.
Dziękujemy za wszystkie piękne chwile w rytmie muzyki – czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania w nowym roku!



