Ostatnie spotkanie z muzykoterapią w tym roku!

Z całego serca dziękujemy za wspólnie spędzony czas pełen radości, emocji i muzycznych wrażeń. ❤️

Muzyka to nasza pasja, a pani Ula potrafi rozbudzić w niejednym mieszkańcu chęć do śpiewu, tańca i wspólnego muzykowania.

Dziękujemy za wszystkie piękne chwile w rytmie muzyki – czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania w nowym roku!

Skip to content