Andrzejki w naszym DPS-ie w Pcimiu – cóż to był za bal! 🔮💃
Muzyka na żywo porwała wszystkich do tańca.
Dziękujemy panu Janowi za wspaniałe granie, a także wszystkim gościom za obecność i świetną zabawę.
ŚDS (filia) Lubień również przybył i zaszalał razem z nami! Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!








